Виготовлення рекламних щитів із профільних труб
Зміст:
- 1. Рекламні щити як об’єкт зовнішньої реклами
- 2. Види рекламних щитів
- 3. Виготовлення рекламних щитів
1. Рекламні щити як об’єкт зовнішньої реклами
З розширенням сфери торгівлі та появою нових фірм і компаній-представників, збільшується конкуренція. Відомо, що найкращий спосіб поширення інформації та привернення уваги і покупців — реклама.
Крім розміщення реклами в інтернеті, великий попит мають рекламні конструкції, адже вони мають кілька варіацій та їхня оренда доступна, а головне ефективна для поширення рекламної інформації. Рекламні щити — найпоширеніший різновид зовнішньої реклами.
2. Види рекламних щитів
Цей тип конструкції має чотири варіанти, кожен з яких користується великим попитом:
- • білборд (бігборд) — рекламний носій, що стоїть окремо і являє собою велику рамну дошку на опорі;
- • рекламний щит — носій для рекламної інформації, що стоїть окремо і встановлюється на металеву опору;
- • пілон — рекламна конструкція невеликих розмірів, що застосовується для інформаційного зазначення;
- • рекламна стела — конструкція різного розміру, обшита алюмінієвими панелями, яку монтують на бетонну основу.
- • односторонній;
- • двосторонній;
- • тристоронній;
- • чотиристоронній.
- • надійність (будівельний матеріал, з якого буде виконана конструкція, повинен витримувати високе вітрове навантаження);
- • мобільність (створений щит повинен легко демонтуватися, перевозитися і знову встановлюватися в іншому місці).
-
профільна труба 60х40
-
профільна труба 50х25
-
профільна труба 50х50






За кількістю рекламної поверхні щити класифікують ще на чотири види:
3. Виготовлення рекламних щитів
Опори рекламних щитів виготовляються з круглих або профільних труб великого перерізу, а їхній каркас — з труб меншого розміру. Завдяки цьому, отримані опора і каркас, металевої конструкції рекламного характеру, будуть стійкі до короткочасних, постійних і особливих навантажень. Досягається це завдяки високій міцності профільних виробів завдяки наявності в них чотирьох кутів жорсткості.
3.1. Вибір матеріалу для виробництва рекламних щитів
З огляду на те, що такі конструкції досить громіздкі, під час вибору матеріалів для їхнього створення враховують такі чинники:


Цим двом головним показникам відповідає профільна труба. Цей продукт металопрокату поєднує в собі необхідну міцність, легкість і гнучкість, а ціна на профільний трубопрокат від «ТЕСПРО» вигідна для покупців.
3.2. Переваги рекламних конструкцій, створених із профтруб
Профільна труба — затребуваний підвид будівельних матеріалів, який використовується для створення різних об’єктів і конструкцій. Профільні труби легко піддаються зварюванню, а їхня форма надає зручності в застосуванні. Їхній зовнішній вигляд естетичний, а, головне, вони стійкі до пошкоджень.
Характеристики профтруби говорять про те, що створення конструкції з неї займе мінімум часу, процес складання і монтажу буде легким, а отриманий результат — надійним і міцним. Також, її використання дає змогу досягти ефективності за невеликої фінансової витрати.
3.3. Виробництво та особливості монтажу
Здебільшого щити замовляють у спеціалізованих фірм, які виготовляють їх із застосуванням нових технологій і розробок. Для створення рекламних конструкцій різних форматів, залежно від їхніх розмірів, використовуються профільні труби перетином від 50х50 мм.
Оскільки каркасу щитів великих розмірів, розташованого на висоті, доведеться піддаватися впливу сильного вітру й опадів, у їхньому створенні виробники часто використовують сталеві профільні труби 60 х 40 мм і трубопрокат більшого перетину, завдяки якому конструкції витримають погодні умови.
Для рекламних щитів середніх розмірів використовують вироби трубопрокату меншого перетину. Наприклад, для виготовлення стел, пілонів і білбордів застосовуються труби з профілем 50 мм х 25 мм.
Рекламний носій встановлюється на 5-метрову металеву ногу, зафіксовану в залізобетонну основу. Ногу і каркас фарбують для запобігання корозії. Під час безпосереднього монтажу подібного об’єкта використовують металеві смуги, що скріплюють деталі за допомогою зварювання, а для підсвічування встановлюють світлодіодні лампи.
У мегаполісі такий спосіб реклами найбільш ефективний. Через велику кількість автомобілів на міських магістралях щити найчастіше розміщують уздовж них. Для економії місця, фінансових і матеріальних ресурсів, популярністю користується встановлення двостороннього варіанту, який дає змогу розмістити інформацію, візуально доступну для різного потоку руху.
Створення рекламних щитів та їхніх каркасів — відповідальний процес, адже споруда має прослужити довгий термін і витримати зміну погодних явищ. Тому найкращий будівельний матеріал для їх зведення — металеві профільні труби!